Żłobek Zebra Zuzia

Nasz Żłobek jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym.

Panuje tu miła, rodzinna i przyjazna atmosfera. Naszym priorytetem jest szczęście i dobro dzieci.

Dokładamy wszelkich starań, aby maluchu opuszczały placówkę z uśmiechem na twarzy i wracały do nas ze zniecierpliwieniem.

Zatrudniamy kompetentną i doświadczoną kadrę opiekunów.

Oferujemy opiekę stała, godzinową, nocną i weekendową.

W naszej placówce zapewniamy wyżywienie, także dla dzieci z alergiami.

Prowadzimy ciekawy wachlarz zajęć dydaktycznych: ruchowych, plastycznych, muzycznych, językowych, ogólnorozwojowych i edukacyjnych.

Czuwamy nad wszechstronnym rozwojem dzieci, uczymy je samodzielności oraz przystosujemy do dalszej edukacji szkolnej.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Mamy jeszcze 10 miejsc wolnych.

Czesne jest zależne od długości pobytu dziecka w żłobku i wynosi kolejno: powyżej 6 godzin -500 zł/msc, opieka godzinowa- 10 zł/h, stawka dzienna 38 zł /dzień + dzienna stawka żywieniowa.

Żłobek jest czynny w godzinach 7:00-17:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 10% na pierwszy miesiąc pobytu malca w placówce.

Zapraszamy.

Godziny otwarcia: 7:00-17:00