Żłobek Zielony Domek

Nasz Żłobek jest miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się bezpieczne, potrzebne i kochane.

Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który do potrzeb dzieci podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 5 miesiąca do 3 roku życia oraz pełnimy doraźną opiekę nad dziećmi do 12 lat.

Zapewniamy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych takich jak muzyka, plastyka, zajęcia ogólnorozwojowe rozwijające wyobraźnię i kreatywność, bajkoterapia, kulinaria oraz dogoterapia.

Zapewniamy również opiekę psychologa i logopedy.

Dzieci uczą się wierszyków, a opiekunowie czytają im książeczki.

Oferujemy wyżywienie w ramach cateringu. Rodzice mają do wyboru opiekę całodzienną (950 zł/msc) lub godzinną (10 zł /h).

Istnieje możliwość dofinansowania z urzędu miasta: cena po dofinansowaniu 550 zł.

Możliwa jest także opieka weekendowa po wcześniejszym ustaleniu.

Dofinansowanie z urzędu miasta, catering.

Placówka jest czynna w godzinach 7:00-17:00.

Zapraszamy do zapisów na rok 2014/2015!

godziny otwarcia: 7:00- 17:00