Bajkowe Nutki

Żłobek Bajkowe Nutki jest miejscem, gdzie wszystkie maluchy czują się kochane, bezpieczne i potrzebne. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia pełniąc kompleksową i profesjonalną opiekę nad nimi w godzinach 7:00- 18:00. Jako główny cel stawiamy prawidłowy i wszechstronny rozwój każdego malucha. Zapewniamy kameralne grupy oraz opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci oraz spełnia surowe normy sanitarno- budowlane.

Oferujemy ciekawy program dydaktyczny: zajęcia plastyczne, gimnastyczne, relaksacyjne, muzyczne i językowe. Współpracujemy z logopedą. Istnieje możliwość wykupienia zajęć indywidualnych zajęć ze specjalistami. Nasza placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje. Oferujemy różne formy opieki. Całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu kosztuje 1000 zł + dzienna stawka żywnościowa w wysokości 12 zł. Możliwa jest także opieka 5-godzinowa ( 600 zł) oraz karnety godzinowe. Zapraszamy do rejestracji.

17 Lipca, 2014

Mama Zosi

Witam,
Corka bardzo lubi uczeszczac do Bajkowych Nutek. Zlobek jest bezpiecznym i cieplym miejscem dla niej, do ktorego chetnie wraca:-) Bardzo dobrze sie rozwija, a ja jadac do pracy jestem spokojna i wiem, ze moja corka jest dobrych rekach:-) Bardzo cieple i indywidualne podejscie do dzieci. Jesli ktos szuka opieki dla swojego Malucha to bardzo polecam!

16 Lipca, 2014

Mama Zosi

Witam,

09 Lipca, 2014

Mama Zosi i Gabrysi

Super zlobek! Uczeszcza do niego moja juz druga corka i od 3 lat mam niezmiennie bardzo dobra opinie. Dzieci zawsze sa nakarmione, czyste, wytulone:-) i nigdy nie mialam jakiegokichkolwiek zastrzezen! Jesli rodzicowi zalezy na pozostawieniu dziecka w bezpiecznym miejscu i chce, zeby Maluszek robil duze postepy w rozwoju to Bajkowe Nutki sa najlepszym wyborem. Jesli ktos chce jakies dodatkowe informacje od rodzica, ktory ma aktualnie w zlobku dziecko prosze napisac. Odpowiem na maile sabi-19@o2.pl

22 Stycznia, 2014

Agnieszka

Wspaniałe miejsce. Po kilku próbach umieszczenia mojego dwulatka w różnych Klubach Malucha/żłobkach w końcu trafiłam na miejce gdzie mój mały rzeczywiście czuje się jak w domu. W poprzednich miejscach nie chciał zostawać beze mnie. Dużo płakał, był smutny i widać było że nie czuje się dobrze. O dziwo od pierwszego dnia w Bajkowych Nutkach widać było zupełnie inne zachowanie dziecka - nie tylko był radosny, ale machał mi radośnie kiedy wychodziłam i nigdy nie płakał i tak jest do dziś. A to jest najlepsza rekomendacja. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym ciepłego i pełnego spokoju miejsca dla swojego malucha. I zidywidualizowane podejście rzeczywiście tu coś znaczy!
Mama Kubusia

01 Stycznia, 2014

Eliza

Doskonale wspominamy Bajkowe Nutki. Córka Natalia uczęszczając do żłobka była zadowolona z opieki Cioć, które doskonale sprawdzały się w swoich rolach. Do dzisiaj wspomina to miejsce. Dziecko miało zapewnione wszelkie możliwości do prawidłowego rozwoju. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym miejsca wpływającego na rozwój swoich dzieci, dającego ciepło, opiekę a przede wszystkim dobrą zabawę.
Mama Natalki

15 Grudnia, 2013

Jestem mamą, której już drugie dziecko uczęszcza do Bajkowych Nutek:)Trudno wyrazić mój podziw dla Cioć, które zajmują się maluszkami. Bar

Maria

Jestem mamą, której już drugie dziecko uczęszcza do Bajkowych Nutek:)
Trudno wyrazić mój podziw dla Cioć, które zajmują się maluszkami. Bardzo dużo zabaw edukacyjny, zajęć plastycznych i muzycznych. Do tego dochodzi język angielski bez dodatkowym opłat. Moja starsza córka bez problemu po tym żłobku zaadaptowała się w nowym przedszkolu. Nie ma najmniejszego problemu z ?dogadaniem? indywidualnych potrzeb Maluszka (jakie chcemy mleko, alergie, sposoby karmienia). Każdemu rodzicowi polecam taką opiekę nad swoim Maleństwem.
Mama Gabrysi i Zosi.

5.0 5.0 6 6 Witam, Corka bardzo lubi uczeszczac do Bajkowych Nutek. Zlobek jest bezpiecznym i cieplym miejscem dla niej, do ktorego chetnie wraca:-) Bardzo dobrze sie rozwija, a ja jadac do