Klub Malucha Kraina Uśmiechu Lucyna Różewicz

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie wszystkie maluchy czują się kochane i rozumiane. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli się tu jak w domu rodzinnym. Placówka spełnia surowe normy budowlane oraz posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. W Klubie Malucha uczymy dzieci samodzielności i odpowiedzialności oraz wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny, intelektualny i emocjonalny. Istnieje możliwość przyjęcia dzieci niepełnosprawnych. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów.

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, językowe, ruchowe, warsztaty muzyczne oraz plastyczne. Przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji szkolnej. Placówka jest monitorowana. Prowadzimy opiekę godzinową i stałą. Pod tym samym adresem znajduje się także Niepubliczne Przedszkole nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

21 Lutego, 2019

Celina

Wybór jak najbardziej trafiony.
A to dzięki innym rodzicom , innym opiniom :)
Dużo pozytywnych rzeczy się naczytałam w internecie na temat tego żłobka.
No i nie dziwię się.
Jest tu naprawdę kolorowo, bezpiecznie i przytulnie.
Oby tak dalej

28 Stycznia, 2019

Jestem pozytywnie zaskoczona tym żłobkiem :)Moim zdaniem, to fantastyczny żłobek.Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maluszków.Cieszę się, ż

Martyna

Jestem pozytywnie zaskoczona tym żłobkiem :)
Moim zdaniem, to fantastyczny żłobek.
Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maluszków.
Cieszę się, że wybrałam właśnie to miejsce.
Sale są przestronne, kolorowe, bezpieczne i komfortowe.

09 Stycznia, 2019

Najbardziej jednak chyba cieszę się z tego powodu, że moje dziecko może uczyć się już od najmłodszych lat angielskiego.To dla mnie bardzo wa

Ania

To dla mnie bardzo ważne.

30 Września, 2018

Dziękuję bardzo za zaangażowanie i wsparcie.MOje dziecko fantastycznie się tu czuje.Jestem bardzo zadowolona z wyboru.POLECAM

Ulka

Dziękuję bardzo za zaangażowanie i wsparcie.
MOje dziecko fantastycznie się tu czuje.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru.

11 Września, 2018

Dzieci mają tu doskonałe warunki do rozwoju i zabawy.Kadra dba, by dzieci się nie nudziły, a dobrze bawiły i skutecznie przeżywały swoje dzie

Paula

Dzieci mają tu doskonałe warunki do rozwoju i zabawy.
Kadra dba, by dzieci się nie nudziły, a dobrze bawiły i skutecznie przeżywały swoje dziecińswo!

06 Sierpnia, 2018

Bardzo się cieszę, że mój maluszek chodzi do tego żłobka.Czysto, komfortowo i zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami dzieci.

Hanna

Bardzo się cieszę, że mój maluszek chodzi do tego żłobka.
Czysto, komfortowo i zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami dzieci.

13 Lipca, 2018

Cieszę się, że dzieci traktowane są na równi.Klimat zdecydowanie rodzinny.Warunki lokalowe na poziomie.POLECAM

Magdalena

Cieszę się, że dzieci traktowane są na równi.
Klimat zdecydowanie rodzinny.
Warunki lokalowe na poziomie.

25 Czerwca, 2018

Jestem dumna, że moja córka chodzi do tego klubiku.Warunki lokalowe są godne pochwały.Do tego rodzinna atmosfera, wiele rozwijających zajęć

Agata

Jestem dumna, że moja córka chodzi do tego klubiku.
Warunki lokalowe są godne pochwały.
Do tego rodzinna atmosfera, wiele rozwijających zajęć.

23 Maja, 2018

Zdecydowanie polecam.Przyjazna, rodzinna atmosfera, bardzo dobre jedzenie i niewysokie czesne.Te kwestie najbardziej przekonały mnie do żłobka.

Kamila

Zdecydowanie polecam.
Przyjazna, rodzinna atmosfera, bardzo dobre jedzenie i niewysokie czesne.
Te kwestie najbardziej przekonały mnie do żłobka.
Cieszę się, że mój malec ma okazje rozwijać sie w tak komfortowych warunkach!

22 Marca, 2017

Bezpieczne duże sale, własny nowy plac zabaw, do tego parking dla rodziców.Miejsce wymarzone.Mojemu dziecku niczego tutaj nie brakuje.Jestem

Magda

Bezpieczne duże sale, własny nowy plac zabaw, do tego parking dla rodziców.
Miejsce wymarzone.
Mojemu dziecku niczego tutaj nie brakuje.
Jestem zachwycona rodzinną atmosferą, domowym klimatem, pełnym miłości i troski.
Dzieci uczone są tutaj szacunki i akceptacji.
Wspaniale, że mamy taki żłobek w naszym mieście.

5.0 5.0 26 26 Wybór jak najbardziej trafiony.A to dzięki innym rodzicom , innym opiniom :)Dużo pozytywnych rzeczy się naczytałam w internecie na temat tego żłobka.No i nie dziwię s
Strona: