Klub Malucha Kraina Uśmiechu Lucyna Różewicz

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie wszystkie maluchy czują się kochane i rozumiane. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli się tu jak w domu rodzinnym. Placówka spełnia surowe normy budowlane oraz posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. W Klubie Malucha uczymy dzieci samodzielności i odpowiedzialności oraz wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny, intelektualny i emocjonalny. Istnieje możliwość przyjęcia dzieci niepełnosprawnych. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów.

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, językowe, ruchowe, warsztaty muzyczne oraz plastyczne. Przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji szkolnej. Placówka jest monitorowana. Prowadzimy opiekę godzinową i stałą. Pod tym samym adresem znajduje się także Niepubliczne Przedszkole nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

22 Marca, 2017

Magda

Bezpieczne duże sale, własny nowy plac zabaw, do tego parking dla rodziców.
Miejsce wymarzone.
Mojemu dziecku niczego tutaj nie brakuje.
Jestem zachwycona rodzinną atmosferą, domowym klimatem, pełnym miłości i troski.
Dzieci uczone są tutaj szacunki i akceptacji.
Wspaniale, że mamy taki żłobek w naszym mieście.

07 Lutego, 2017

Ewcia M.

Wybór trafiony. Moje dziecko ma tu jak w raju! Mało liczne grupy, komfortowe nowe wnętrza w połączeniu z domowym klimatem stanowią bazę i główny atut, dla którego postanowiłam zapisać tu swoje dziecko.

Jestem dumna, bo moje dziecko nie płacze, nie chce wracać do domu, a z chęcią zostaje w Klubiku.

20 Grudnia, 2016

Lepiej wybrać nie mogłam! Bardzo dziękuję za ciepłe przygotowanie mojego synka.Kubuś jest zachwycony nowym miejscem, dziećmi, zabawami i cioc

Hanna

Lepiej wybrać nie mogłam! Bardzo dziękuję za ciepłe przygotowanie mojego synka.
Kubuś jest zachwycony nowym miejscem, dziećmi, zabawami i ciociami.
Opiekunki świetnie radzą sobie z maluszkami i aktywnie uczestniczą w zajęciach.

09 Sierpnia, 2016

Moim zdaniem nie ma lepszego klubiku malucha w naszym mieście.I mówię to z pełną odpowiedzialnością.Tutaj każde dziecko może poczuć się

Ania

Moim zdaniem nie ma lepszego klubiku malucha w naszym mieście.
I mówię to z pełną odpowiedzialnością.
Tutaj każde dziecko może poczuć się wyjątkowe.
Dużo ciekawych zajęć plastycznych, ruchowych.
Tak trzymać!

21 Lipca, 2016

Z wielką przyjemnością polecam klubik Kraina Uśmiechu, bo faktycznie... jest to prawdziwa kraina uśmiechu, dla maluszków.Miejsce jest świetni

Renata Komirowak

Miejsce jest świetnie wyposażone, maluchy mają dużo zajęć, cieszy nie nauka języka angielskiego
Mój brzdąc ma tutaj doskonałe warunki, by się w pełni rozwijać.

23 Czerwca, 2016

Cieszę się, że moje dziecko chodziło do tego klubiku.To był świetny start w przyszłość.Córka zacznie teraz chodzić do przedszkola i bę

Magdalena S.

Cieszę się, że moje dziecko chodziło do tego klubiku.
To był świetny start w przyszłość.
Córka zacznie teraz chodzić do przedszkola i będzie jej łatwiej się przystosować i poznawać nowe dzieci.
Dziękuję za wsparcie.

21 Czerwca, 2016

Izabela

Gorąco polecam. Córka uczęszcza do Klubu od roku, był to wielki rok dla nas a przede wszystkim dla niej. jest bardzo samodzielna, sama je, ubiera się, rozbiera, korzysta z nocniczka. Olbrzymi rozwój intelektualny - tańczy, śpiewa, mówi wierszyki no i najważniejsze uwielbia Panią Elę i Kasię.

09 Czerwca, 2016

Cieszę się, że córka chodzi do tej placówki.W końcu mogę być spokojna. Warunki w klubiku są odpowiednie, zajęcia rozwijające, a dodatko

Paulina

Cieszę się, że córka chodzi do tej placówki.
W końcu mogę być spokojna.
Warunki w klubiku są odpowiednie, zajęcia rozwijające, a dodatkowym atutem są wg mnie małe grupy.
Pozdrawiam!

01 Czerwca, 2016

Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie ze strony kadry.Moje dziecko dzięki wam zrobiło sie bardziej pewne siebie.W klubiku bawią i uczą.War

Hanna

Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie ze strony kadry.
Moje dziecko dzięki wam zrobiło sie bardziej pewne siebie.
W klubiku bawią i uczą.
Warto tutaj zapisać swojego malucha.

06 Maja, 2016

Bardzo cieszę się, że zapisałam córkę do tego właśnie klubiku.Odwiedziłam wcześniej parę innych placówek, ale żadne nie spełniło moic

Agnieszka

Bardzo cieszę się, że zapisałam córkę do tego właśnie klubiku.
Odwiedziłam wcześniej parę innych placówek, ale żadne nie spełniło moich oczekiwań tak jak to.

5.0 5.0 17 17 Bezpieczne duże sale, własny nowy plac zabaw, do tego parking dla rodziców.Miejsce wymarzone.Mojemu dziecku niczego tutaj nie brakuje.Jestem zachwycona rodzinną atmosfer
Strona: