Magiczny Domek

Magiczny Domek jest kameralną placówką, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego z dzieci. Obiekt jest przeznaczony dla maksymalnie piętnaściorga maluchów. Budynek spełnia normy budowlane i posiada atestowane wyposażenie. Do dyspozycji malców oddajemy przestronny dom, jadalnię, taras i duży zielony ogród. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzimy ciekawe zajęcia wpływające na rozwój intelektualny, emocjonalny, psychiczny i fizyczny naszych podopiecznych.

Program obejmuje lekcje języka angielskiego, zajęcia plastyczne, gimnastykę, rytmikę, elementy tańca, bajkoterapię, muzykoterapię oraz zajęcia artystyczne. Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy zdrowe i pyszne wyżywienie. Przyjmujemy dzieci od drugiego roku życia. Placówka jest czynna w godzinach 6.30- 17.30. Zapraszamy.

Certyfikat Magiczny Domek

ul. Tysiąclecia 45