Maria Stachecka Klub Przedszkolaka Mali Artyści

Przedszkole “Mali artyści” jest położone w spokojnej, urokliwej części miasta, niedaleko lasu kabackiego.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat zapewniając im kompleksową i profesjonalną opiekę i bezpieczeństwo pod okiem doświadczonych i miłych opiekunek.

Prowadzimy zajęcia i zabawy, które w sposób ciekawy rozwijają inwencję twórczą dziecka ( gra na instrumentach, zajęcia ruchowe, muzyczne, plastyczne, nauka języków obcych itd.) .

Dzieci mają zapewnioną opiekę logopedyczną i lekarską.

W placówce panuje zawsze miła atmosfera, dzięki czemu maluchy czują się u nas niemal jak w domu rodzinnym.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi podopieczni rozwijali swoje pasje i zainteresowania, uczyli się współżycia społecznego z rówieśnikami oraz by ciekawie spędzali czas w bezpiecznym miejscu, jakim są „Mali Artyści”.

Zapraszamy Państwa do współpracy.