M&M Dmuchańce-Skakańce

Nasza firma zajmuje się uatrakcyjnianiem różnego rodzaju imprez plenerowych, poprzez wykorzystywanie urządzeń rozrywkowo – rekreacyjnych . Swoją ofertę atrakcji dla dzieci kierujemy praktycznie do wszystkich tych którzy pragną zorganizować: festyn, imprezę firmową , plenerową , dzień dziecka okolicznościową lub integracyjną .

Obsługujemy również wszelkiego typu festiwale muzyki, dni miast , festyny, dożynki, imprezy zamknięte , spartakiady, wystawy psów, imprezy w przedszkolach, koncerty, kinderbale, przyjęcia komunijne, itp.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Stawiamy na kreatywność i interakcję, pomagamy rozwijać wyobraźnię najmłodszych i nie pozwalamy się nudzić nawet najbardziej wymagającym dzieciom!

Gwarantujemy wspaniałą zabawę pod czujnym okiem animatorek i dużą ilość atrakcji.

Proponujemy Państwu wynajem urządzeń wraz z obsługą techniczną:
- zamek dmuchany
- zjeżdżalnia
- suchy basen z piłeczkami
- dmuchany plac zaba
- euro-bungee
- trampolina z siatką
- samochodziki elektryczne
- wata cukrowa
- popcorn
- grill z obsługą cateringową
- scenę, nagłośnienie
- gry i zabawy z animatorem
- zabawa z bańkami mydlanymi
- lody
- stoisko z zabawkami
- tradycyjna woda z sokiem z saturatora
- przenośne kabiny (toalety)

Wielobarwne i rozmaite w kształcie urządzenia rekreacyjne przeznaczone są do zabawy dla najmłodszych, na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych jak i pod gołym niebem czy też w pomieszczeniach takich jak sale gimnastyczne lub hangary. Urządzenia nasze posiadają aktualny przegląd oraz ubezpieczenie a ponadto są obsługiwane przez przeszkolony i doświadczony personel

Wynajem urządzeń rozrywkowych zawiera:
- Wynajem urządzeń do 6 godz.
- Ubezpieczenie OC
- Osoby do obsługi urządzeń