Niepubliczne Przedszkole Bajkowe Kraina Myszyniec

Nasza placówka pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi zapewniając bezpieczeństwo, wsparcie na każdym etapie rozwoju oraz indywidualne podejście do potrzeb maluchów. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro maluchów jest stawiane na pierwszym miejscu. Uczymy poprzez zabawę. Dziecko zdobywa umiejętności rozwiązywania konfliktów oraz pokonywania trudności i niepowodzeń. Prowadzimy zajęcia z rytmiki, tańca, języka angielskiego, zajęcia sportowe i kulinarne. Obiekt spełnia normy budowlano- sanitarne i jest pozbawiony barier architektonicznych. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i zadowoleniem Rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy.