Niepubliczne Przedszkole Smerfiki i Klubik Malucha Smerfusie

Niepubliczne Przedszkole “Smerfiki” zlokalizowane jest w cichej i bezpiecznej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych.Przyjmujemy dzieci w wieku 1 – 2,5 w Klubiku Malucha “Smerfusie” oraz 2,5 –  6 lat Niepubliczne Przedszkole “Smerfiki”. PRZEDSZKOLE OTWARTE JEST CODZIENNIE OD PON DO PIĄTKU W GODZ 7 – 17. NUMER TEL 723919339.

Wychowankom podczas całego roku szkolnego, także w czasie wakacji, zapewnia się miła i fachowa opiekę,

atrakcyjne zajęcia rozwijające, uwzględniając emocjonalny, intelektualny oraz motoryczny rozwój dziecka.

Atutem przedszkola są małe grupy, które pozwalają na indywidualne podejście do każdego dziecka i starannie dobrana kadra nauczycieli oraz współpracujących partnerów. Przedszkolaki uczestniczą w zajęciach dodatkowych rozwijając swoje zainteresowania i zdolności, np. plastyczno – technicznych, z języka angielskiego i tańca, a także rozwijających ich kreatywne myślenie.

Powołując się na motto przedszkola “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, nauczycielki starają się, aby etap edukacji przedszkolnej był wykorzystany do harmonijnego rozwoju każdego wychowanka i pozostał w świadomości dzieci jako miłe wspomnienie. Przedszkole organizuje różnorodne imprezy okolicznościowe, teatrzyki oraz wycieczki na które jadą przedszkolaki razem z rodzicami. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU ” NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SMERFIKI I KLUBIK MALUCHA SMERFUSIE”

08 Lutego, 2018

Dominika

Najlepsze przedszkole jakie można sobie wymarzyć dla naszych pociech, super podejście do dzieci, wspaniałe ciocie, które całkowicie są zaangażowane w to co robią, mnóstwo ciekawych atrakcji i zajęć dla dzieci. Gorąco polecam!!! Na prawde warto ?

Aleksandra

Najlepsze przedszkole pod słońcem :-) dzieci zadbane pod stałą kontrola kochanych cioci. Mnóstwo super zabaw edukacyjnych, ruchowych. Bezpośredni kontakt z rodzicami. Z czystym sumieniem polecam :-)

Sylwia

Witam. Polecam "Niepubliczne przedszkole Smerfiki " gdyż panuje tam bardzo fajna, miła i ciepła atmosfera. Jest dużo ciekawych i różnorodnych zajęć. Nauczyciele są bardzo mili, mają indywidualne podejście do dziecka. Moje dziecko z chęcią chodzi do przedszkola. Wychodzi z uśmiechem na twarzy opowiadając co się działo danego dnia. Polecam !!!!

Kasia

Przedszkole godne polecenia.Bardzo miła,domowa atmosfera.Dużo ciekawych zajęć.Synek zakończył już tam edukację,ale nadal chętnie odwiedza przedszkole w wakacje.Nie chciał nigdy wracać do domu.Z cała odpowiedzialnością mogę polecić przedszkole smerfiki:)

06 Marca, 2016

Mama

W przedszkolu ?Smerfiki" są bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia. Nauczycielki są bardzo zaangażowane w pracę z dziećmi oraz życzliwe. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdego dziecka. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola, a po powrocie opowiada z entuzjazmem o tym co robiło. Ponadto, przedszkole jest chętne i gotowe do współpracy z rodzicami.

06 Marca, 2016

Miła atmosfera, nauczycielki bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte. Spokojna okolica. Serdecznie polecam.

Kinga

04 Marca, 2016

Mama

Panuje tu miła, domowa atmosfera. Panie mają indywidualne podejście do każdego dziecka. Moje dziecko nie chce wracać do domu tak świetnie się bawi w przedszkolu.

5.0 5.0 7 7 Najlepsze przedszkole jakie można sobie wymarzyć dla naszych pociech, super podejście do dzieci, wspaniałe ciocie, które całkowicie są zaangażowane w to co robią, mnóstwo