Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Mam Talent

Nasze Przedszkole jest placówką dydaktyczno- opiekuńczo- wychowawczą, która spełnia najwyższe standardy budowlane i sanitarne. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb dzieci, rodzinną atmosferę, wsparcie rozwoju intelektualnego i fizycznego oraz profesjonalną opiekę. Naszą misją jest rozwijanie kreatywności i talentów dzieci poprzez prowadzenie ciekawych zajęć dydaktycznych. Maluchy mają do dyspozycji nowoczesne sale wyposażone w atestowane materiały i zabawki. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego i niemieckiego, zajęcia korekcyjne, warsztaty plastyczne i zajęcia fizyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego potwierdzeniem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przedszkole jest czynne w godzinach 6: 30- 20: 00 przez cały rok.

Zapraszamy.

- współpracujemy z dietetykiem
- kuchnia na miejscu
- angielski metodą autorską codziennie dla wszystkich dzieci
- logopeda
- fizjoterapeuta
- budynek dostosowany do osób niepełnosprawnych
- 2 nauczycieli w grupie
- zajęcia taneczne 2 x w tygodniu (zumba, balet, taniec nowoczesny i klasyczny)
- bardzo bogata gama zajęć plastycznych,
- posiadamy "magiczny dywan" jako jedna z trzech placówek w województwie

Wszystkie zajęcia w cenie czesnego - 300 zł

20 Sierpnia, 2016

Magda

5.0 5.0 1 1 Super miejsce, przestronne sale, bogata oferta edukacyjna i w dodatku tanio. Przedszkole naprawdę OK.