Niepubliczne Przedszkole Zając Poziomka S.C.

Nasze przedszkole przyjmuje maluchy w wieku od 2 do 6 lat. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i dobro każdego z dzieci. Placówka jest bezpieczna i spełnia surowe normy sanitarno- budowlane. Dbamy o rozwój intelektualny, psychiczny i fizyczny naszych Podopiecznych. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów oraz prowadzimy ciekawy program dydaktyczny. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Przygotowujemy maluchy do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji.

Prowadzimy ciekawe zajęcia języka angielskiego i niemieckiego, warsztaty plastyczne, zajęcia artystyczne, dogotoerapię, logorytmikę i zajęcia muzyczne. Współpracujemy z logopedą. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach. Organizujemy często wycieczki. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

- Niepubliczne Przedszkole,
- Spotkania z Książką,