Niepubliczny Żłobek Konik Na Biegunach

Nasze przedszkole oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z maluchami, a do ich potrzeb i wymagań podchodzimy nieszablonowo i z zaangażowaniem. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Obiekt spełnia surowe normy budowlane, posiada atestowane wyposażenie, lampy UV oraz wentylację mechaniczną.

Wspieramy indywidualny rozwój intelektualny, emocjonalny i psychofizyczny dziecka. Nasi wychowankowie uczeni są samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne w kameralnych grupach: rytmikę, język angielski i dogoterapię. Współpracujemy z pediatrą oraz psychologiem. Zapewniamy wyżywienie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki.

Zajęcia: piłka nożna, pracownia einsteina, pracownia małego artysty, sensoplastyka, pracownia małego odkrywcy, pracownia einsteina, rytmika, angielski, dogoterapia, logopeda

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Dodaj swojÄ… opiniÄ™.
11 Lutego, 2016

Wybór żłobka wcale nie byÅ‚ Å‚atwy... Ale dÅ‚ugo nie musieliÅ›my czekać na potwierdzenie, że wybierajÄ…c żłobek "Konik na biegunach", podjÄ™liÅ

MGN13

Wybór żłobka wcale nie był łatwy... Ale długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie, że wybierając żłobek "Konik na biegunach", podjęliśmy z mężem jedną z najlepszych decyzji w życiu. Córka pozostaje pod opieką wykwalifikowanych Pań, które wybrały ten zawód, ponieważ kochają dzieci i pracę z nimi. Doskonale wiedzą, jak mądrze się nimi opiekować, by zdrowo rosły i prawidłowo się rozwijały. Darzymy Panie pełnym zaufaniem i mamy z nimi bardzo dobry kontakt. Na bieżąco jesteśmy informowani o nowych osiągnięciach córki, jej smutkach i radościach. Córka jest wytulona, rozbawiona, pogodna i zadbana. W tym żłobku nie ma mowy o nudzie ze względu na różnorodność zajęć - rytmika, pracownia małego artysty, pracownia małego Einsteina, angielski, bajkoterapia, sensoplastyka, zajęcia z logopedą, czy z piłki nożnej z trenerem, na które córka czeka z niecierpliwością. Dodatkowym atutem żłobka są bezpłatne konsultacje z logopedą, psychologiem i pediatrą. Nie umiemy wyobrazić sobie lepszego miejsca dla naszego dziecka! Uśmiech naszej córki jest najlepszym tego świadectwem :) Polecamy ten żłobek wszystkim rodzicom, którzy chcą, żeby ich maluch był bezpieczny i szczęśliwy!

25 Stycznia, 2016

Karolina

Najlepszą opinię wystawiają żłobkowi same maluchy - uśmiechnięte, rozśpiewane i wesoło biegające na placu zabaw. Nasz syn czasem każe mi czekać na siebie, bo jeszcze chce się pobawić z dziećmi:) I bardzo dziwi się w soboty i niedziele, że nie idzie do cioci:) Z czystym sumieniem - POLECAM!!!

24 Stycznia, 2016

MK

Miejsce, które mogę każdemu polecić:) Nie było dnia, aby moje dziecko nie chciało iść do Konika, wręcz odwrotnie, nie chce z niego wychodzić. B. dobry kontakt z Panią Dyrektor, informacje mailowe o chorobach, Panie opiekunki zawsze mają chwilę, aby odpowiedzieć na pytania, porozmawiać o dziecku. Różne ciekawe zajęcia: plastyczne, sportowe (słynny pan trener i pieczątki, o których nam namiętnie opowiada:), angielski. Oddając tam moje dziecko jestem o nie spokojna, a ona udowadnia mi to swoim zadowoleniem i opowiadaniami o "moich dziefczynkach i chłopcach" (koledzy i koleżanki) i Ciociach:) oraz swoim rozwojem.

24 Stycznia, 2016

MK

23 Stycznia, 2016

Katarzyna