Olga Paszkowska Żłobek Miś Joga

Nasz żłobek to miejsce wyjątkowe, gdzie dzieci czują się kochane, rozumiane i bezpieczne. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z wychowanków. Placówka spełnia normy budowlano- sanitarne i posiada atestowane wyposażenie. Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie sale zabaw. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą z troską i z zaangażowaniem. Wspieramy rozwój psychiczny i intelektualny maluchów.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Prowadzimy ciekawe zajęcia języka angielskiego, rozwijające warsztaty plastyczne, zajęcia muzyczne i ruchowe (zabawy z jogą i nie tylko). Odwiedzają nas znani i cenieni aktorzy, którzy czytają dzieciom bajki. Opowiadają o Nas w “Pytaniu na śniadanie”. Zapewniamy zabawy na świeżym powietrzu. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Istnieje możliwość wynajęcia sali w celu organizacji imprez okolicznościowych dla dzieci. Zapraszamy Państwa do współpracy.

23 Listopada, 2015

Marta

Super miejsce dla najmłodszych dzieci. Jest to jedyny żłobek, do którego mój syn chodził z radością i bez płaczu. Zdrowe jedzenie, ciekawe zajęcia, już po kilku dniach mój 2,5 letni syn śpiewał piosenki po angielsku. Przemiłe opiekunki dbają o nasze dzieci na najwyższym poziomie.

19 Listopada, 2015

MiśJoga to miejsce do którego nasza Kasia naprawdę idzie z radością."Ciocie" są naprawdę wspaniałe i po całym dniu dają pełną relację z

Magda

MiśJoga to miejsce do którego nasza Kasia naprawdę idzie z radością.
"Ciocie" są naprawdę wspaniałe i po całym dniu dają pełną relację z życia w żłobku, a wszelkie nowe większe postępy są przekazywane na bierząco, łącznie z dokumentacją fotograficzną.
Nasza Córeczka dużo korzysta z czasu spędzonego u MisiaJogi.

cieszymy się, że jest takie miejsce na pradze północ

19 Listopada, 2015

Magda

Nasz synek poszedł do żłobka Miś Joga kiedy miał rok i od początku było super! Panuje w nim bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, opiekunki dbają o rozwój dzieci i o dobrą zabawę. Ignacy wspaniale się dzięki nim rozwinął i uwielbiał chodzenie do żłobka. Rodzice dostają wyczerpujące informacje na temat przebiegu dnia dzieci, mogą liczyć na zrozumienie i respektowanie wszystkich potrzeb. Bardzo polecam to miejsce!

5.0 5.0 3 3 Super miejsce dla najmłodszych dzieci. Jest to jedyny żłobek, do którego mój syn chodził z radością i bez płaczu. Zdrowe jedzenie, ciekawe zajęcia, już po kilku dniach m