Olga Paszkowska Żłobek Miś Joga

Nasz żłobek to miejsce wyjątkowe, gdzie dzieci czują się kochane, rozumiane i bezpieczne. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z wychowanków. Placówka spełnia normy budowlano- sanitarne i posiada atestowane wyposażenie. Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie sale zabaw. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą z troską i z zaangażowaniem. Wspieramy rozwój psychiczny i intelektualny maluchów.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Prowadzimy ciekawe zajÄ™cia jÄ™zyka angielskiego, rozwijajÄ…ce warsztaty plastyczne, zajÄ™cia muzyczne i ruchowe (zabawy z jogÄ… i nie tylko). OdwiedzajÄ… nas znani i cenieni aktorzy, którzy czytajÄ… dzieciom bajki. OpowiadajÄ… o Nas w “Pytaniu na Å›niadanie”. Zapewniamy zabawy na Å›wieżym powietrzu. Nasza placówka cieszy siÄ™ zaufaniem rodziców, czego dowodem sÄ… pozytywne rekomendacje i referencje. Istnieje możliwość wynajÄ™cia sali w celu organizacji imprez okolicznoÅ›ciowych dla dzieci. Zapraszamy PaÅ„stwa do współpracy.

Dodaj swojÄ… opiniÄ™.
23 Listopada, 2015

Marta

Super miejsce dla najmłodszych dzieci. Jest to jedyny żłobek, do którego mój syn chodził z radością i bez płaczu. Zdrowe jedzenie, ciekawe zajęcia, już po kilku dniach mój 2,5 letni syn śpiewał piosenki po angielsku. Przemiłe opiekunki dbają o nasze dzieci na najwyższym poziomie.

19 Listopada, 2015

MiśJoga to miejsce do którego nasza Kasia naprawdę idzie z radością."Ciocie" są naprawdę wspaniałe i po całym dniu dają pełną relację z

Magda

MiśJoga to miejsce do którego nasza Kasia naprawdę idzie z radością.
"Ciocie" są naprawdę wspaniałe i po całym dniu dają pełną relację z życia w żłobku, a wszelkie nowe większe postępy są przekazywane na bierząco, łącznie z dokumentacją fotograficzną.
Nasza Córeczka dużo korzysta z czasu spędzonego u MisiaJogi.

cieszymy się, że jest takie miejsce na pradze północ

19 Listopada, 2015

Nasz synek poszedÅ‚ do żłobka MiÅ› Joga kiedy miaÅ‚ rok i od poczÄ…tku byÅ‚o super! Panuje w nim bardzo ciepÅ‚a, rodzinna atmosfera, opiekunki dbajÄ

Magda

Nasz synek poszedł do żłobka Miś Joga kiedy miał rok i od początku było super! Panuje w nim bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, opiekunki dbają o rozwój dzieci i o dobrą zabawę. Ignacy wspaniale się dzięki nim rozwinął i uwielbiał chodzenie do żłobka. Rodzice dostają wyczerpujące informacje na temat przebiegu dnia dzieci, mogą liczyć na zrozumienie i respektowanie wszystkich potrzeb. Bardzo polecam to miejsce!

5.0 5.0 3 3 Super miejsce dla najmłodszych dzieci. Jest to jedyny żłobek, do którego mój syn chodził z radością i bez płaczu. Zdrowe jedzenie, ciekawe zajęcia, już po kilku dniach m