Prywatne Przedszkole i Żłobek Koziołki

Nasze przedszkole i żłobek są miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła atmosfera, a dzieci czują się kochane i rozumiane. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych opiekunów, przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej, naukę samodzielności i odpowiedzialności oraz wsparcie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Prowadzimy ciekawe zajęcia takie jak: rytmika, korektywa, zajęcia plastyczne, zajęcia manualne, język angielski, język francuski, zajęcia muzyczne.

Współpracujemy z logopedą i psychologiem. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Organizujemy imprezy okolicznościowe i tematyczne dla dzieci. Placówka jest monitorowane. Przyjmujemy maluchy od 1. do 5. roku życia. Mamy jeszcze wolne miejsca. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 17:00. Nasze przedszkole i żłobek cieszą się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

godziny otwarcia: 7:00-17:00