Przedszkole Niepubliczne – Dolina Krecika

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane bezsprzecznie na pierwszym miejscu. Pełnimy profesjonalną opiekę nad maluchami w wieku 3- 5 lat. Zatrudniamy wykwalifikowany personel pedagogiczny posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z maluchami. Realizujemy podstawę programową MEN. Placówka jest pozbawiona barier architektonicznych i spełnia surowe normy budowlano- sanitarne.

Wspieramy indywidualny rozwój pasji, zainteresowań i wyobraźni maluchów. Uczymy dzieci samodzielności, odpowiedzialności i szacunku do siebie. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: plastykę, technikę, bajko terapię, zajęcia muzyczne, lekcje języka obcego oraz zajęcia pod okiem logopedy. Zapewniamy opiekę psychologiczną. Mimo młodego stażu na rynku, nasza placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach 8:00-16:00, jednak na życzenie rodziców istnieje możliwość dłuższej opieki nad dzieckiem.  Posiadam duże doświadczenie, prowadziłam wcześniej żłobek Bajkowe Nutki w Józefosławie ,a teraz prowadzę przedszkole. Zapraszamy Państwa do współpracy.

MaMa

Witam, I ja dołącze do grona szczęśliwych, zadowolonych rodziców którzy z ulgą na sercu zostawiają dziecko w miejscu gdzie czuje się ono swobodnie i do którego przychodzi z ochotą, w miejscu gdzie bez obaw zostawiam swoją pociechę pod opieką wykwalifikowanych i odpowiedzialnych wychowawców. Mój syn uczęszcza już do Bajkowych Nutek od prawie 1,5 roku i postęp jaki widzę w jego rozwoju jest poprostu oszałamiający a uczęszczając do zróżnicowanej wiekowo grupy innych dzieci dużo szybciej rozwinął się nie tylko intelektualnie. Opinie odnośnie traktowania podopiecznych pod kątem długości ich pobytu w Bajkowych Nutkach również są wyssane z palca, a już medal temu kto znajdzie opiekę dla swojego malca w cenie Bajkowych Nutek gdzie w ramach dodatkowych zajęć dzieci uczą się podstaw angielskiego. Należy więc zadać sobie pytanie czy negatywna opinia sztucznych problemów i nie dbających o dzieci "niań" nie jest próbą tłumaczenia własnych niedostatków w wychowaniu dziecka.

Zadowolona Mama

Witam, Jestem mamą Gabrysi, która pisała tutaj swój post w marcu 2012. Chcę potwierdzić, że nadal jestem bardzo zadowolona z Bajkowych Nutek i co najważniejsze moja córka również :). Nie wiem z czego wynika negatywny post, zwłaszcza, że niby czas obecności jest ważny. Moja córka chodzi do żłobka od 1,5 roku i dzięki życzliwości Cioć przeszliśmy nawet mój ciężki czas kolejnej ciąży. Gabrysia chodziła do Nutek i na cały etat (czasem nawet 10 h) i na kilka godzin. Jej entuzjazm i mój był niezmienny i nie zauważyłam żadnej zmiany w zainteresowaniu moim dzieckiem. Ciocie są bardzo miłe, moja córka opowiada o nich w domu i nie ma najmniejszego problemu w dogadaniu bieżących spraw (np. uczymy się siusiania do nocnika lub oduczamy Gabrysię ssania kciuka). Dodam tylko, że moja druga córcia również będzie chodzić do Nutek od wrześnie i już zaklepałam miejsce :)

Skuza

Wspaniałe miejsce. Przytulne i pełne rodzinnego ciepła. Mój synek uwielbia tam chodzić (po wielu nieudanych próbach w innych żłobkach). Ciocie są uosobieniem spokoju, dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i rzeczywiście potrzeby każdego dziecka są bardzo brane pod uwagę. Wspaniale współpracują z rodzicami! Długo wahałam się czy oddać dziecko do żłobka czy zdecydować się na opiekunkę, ale teraz po reakcji synka i obserwacji jak sie rozwija, widzę, że Bajkowe Nutki są najlepszym miejscem dla niego! Mama Kubusia

Mama

Witam, rewelacyjny żłobek !Moja córcia z chęcią do niego chodzi , jest uśmiechnięta i zadowolona.. wręcz nie chce wychodzić do domu;)to jest dla mnie najlepszy wyznacznik.. ."Ciocie" bardzo miłe i opiekuńcze

Maria

Jestem mamą, której już drugie dziecko uczęszcza do Bajkowych Nutek:) Trudno wyrazić mój podziw dla Cioć, które zajmują się maluszkami. Bardzo dużo za

Eliza

Doskonale wspominamy Bajkowe Nutki. Córka Natalia uczęszczając do żłobka była zadowolona z opieki Cioć, które doskonale sprawdzały się w swoich rolach. Do dzisiaj wspomina to miejsce. Dziecko miało zapewnione wszelkie możliwości do prawidłowego rozwoju. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym miejsca wpływającego na rozwój swoich dzieci, dającego ciepło, opiekę a przede wszystkim dobrą zabawę.
Mama Natalki

Agnieszka

Wspaniałe miejsce. Po kilku próbach umieszczenia mojego dwulatka w różnych Klubach Malucha/żłobkach w końcu trafiłam na miejce gdzie mój mały rzeczywiście czuje się jak w domu. W poprzednich miejscach nie chciał zostawać beze mnie. Dużo płakał, był smutny i widać było że nie czuje się dobrze. O dziwo od pierwszego dnia w Bajkowych Nutkach widać było zupełnie inne zachowanie dziecka - nie tylko był radosny, ale machał mi radośnie kiedy wychodziłam i nigdy nie płakał i tak jest do dziś. A to jest najlepsza rekomendacja. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym ciepłego i pełnego spokoju miejsca dla swojego malucha. I zidywidualizowane podejście rzeczywiście tu coś znaczy!
Mama Kubusia

Mama Zosi i Gabrysi

Super zlobek! Uczeszcza do niego moja juz druga corka i od 3 lat mam niezmiennie bardzo dobra opinie. Dzieci zawsze sa nakarmione, czyste, wytulone:-) i nigdy nie mialam jakiegokichkolwiek zastrzezen! Jesli rodzicowi zalezy na pozostawieniu dziecka w bezpiecznym miejscu i chce, zeby Maluszek robil duze postepy w rozwoju to Bajkowe Nutki sa najlepszym wyborem. Jesli ktos chce jakies dodatkowe informacje od rodzica, ktory ma aktualnie w zlobku dziecko prosze napisac. Odpowiem na maile sabi-19@o2.pl

Mama Zosii