Przedszkole Prywatne Radosny Maluszek

Nasze przedszkole jest położone w Lubinie. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę nad maluchami powyżej 2 lat. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i rozumiane. Obiekt spełnia normy budowlane i posiada atestowane wyposażenie. Dzięki odpowiednim pomocom dydaktycznym, wsparciu opiekunów oraz ciekawej podstawie programowej wpływamy na rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i emocjonalny Waszych pociech. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Prowadzimy zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne, artystyczne i ruchowe. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców i opiekunów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Najważniejsze jest dla nas dobro Państwa pociech! Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, także w wakacje, w godzinach 6.00- 19.00.

Rabat w wysokości 3% przy powołaniu się na portal www.przedszkolaizlobki.pl

Zapraszamy.