Żłobek I Przedszkole Niepubliczne Przyjaciel

Nasza placówka pełni profesjonalną opiekę nad Państwa pociechami zapewniając bezpieczeństwo, rodzinną atmosferę oraz zrozumienie. Do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Posiadamy atestowane wyposażenie, zabawki i pomoce dydaktyczne. Wspieramy indywidualny rozwój intelektualny dzieci poprzez ciekawe zajęcia. Maluchy biorą udział w lekcjach języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, rytmiki oraz plastyki. Współpracujemy z logopedą.

Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Najważniejsze jest dla nas szczęście każdego z dzieci! Nasza placówka cieszy się zaufaniem Rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy.