Żłobek Sezamkowo Agnieszka Truchan

Nasz Żłobek edukacyjny jest miejscem, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście dzieci. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, wspieramy indywidualny rozwój intelektualny, emocjonalny i psychiczny dziecka oraz zapewniamy profesjonalną i fachową opiekę. Zatrudniamy doświadczonych pedagogów. Jesteśmy w stałej współpracy z logopedą i psychologiem.  Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, a wyposażenie i zabawki są atestowane. Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, dydaktyczno-wychowawcze, warsztaty plastyczne i zajęcia muzyki. W ofercie mamy również język angielski i sensorykę dla smyka (w czesnym!). Przygotowujemy maluchy do dalszej edukacji przedszkolnej i szkolnej. Wiemy jak ważne jest rozwój dziecka w pierwszych 3 latach życia.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Jesteśmy otwarci na propozycje rodziców, pragniemy stałej i silnej współpracy. Nasz żłobek cieszy się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

Zapraszamy dzieci od 5 miesiąca życia.

Kameralne grupy, domowa atmosfera, profesjonalna kadra i zajęcia rozwijające potencjał dzieci.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.sezamkowo.waw.pl

Zapraszamy!!!

31 Maja, 2019

Kasia

Z całego serca polecam, pełne ciepła ciocie dbające zarówno o komfort dzieci jak i rodziców (dziękuje za te wszystkie smsy i mmsy zarówno podczas adaptacji jak i w czasie "gorszych dni" synka ;))

25 Stycznia, 2016

EWA

Jako Rodzice, prosimy konkurencję, która nie spi.... o nie przeszkadzanie w działalności NASZEJ PLACÓWKI - SEZAMKOWO!!!!!!!My to miejsce lubimy.......i życzymy jej jak najlepiej.....

25 Stycznia, 2016

Babcia Ewa

Żłobek w którym dziecko znajduje drugi dom! Nie idzie do żłobka a biegnie. Tam gdzie nam jest dobrze, jesteśmy bezpieczni, by móc sie rozwijać na miarę swoich możliwości pod troskliwym okiem przyjaznych osób dorosłych, które z czasem stają się bliskie sercu.
Sama pracuję w przedszkolu jako nauczyciel, więc wiem ile trzeba serca, starań i pracy, by zostać pokochanym przez maluszka i zostać JEGO "Przytulanką".
Życzę wszystkiego dobrego paniom i placówce, która dostosowuje się do rodziców o przeróżnych potrzebach, wspierając mamy by mogły w codziennym życiu realizować swoje plany.
Cieszę się, że moja wnusia OLA znalazła takie swoje miejsce wśród rówieśników, w tym żłobeczku-domeczku!!!!!!

30 Listopada, 2015

Mama

Wspaniały żłobek, bardzo domowy, ciepły, kameralny za co wielki plus. Grupy są małe przez co ciocie są w stanie poświęcić czas każdemu. Tak trzymać!

29 Listopada, 2015

Sezamkowo to miejsce magiczne, przyjazne, ciepłe. Lena wraca uśmiechnięta i zadowolona.Wszystkie ciocie mają rewelacyjne podejście. Gorąco pol

Anna

Wszystkie ciocie mają rewelacyjne podejście. Gorąco polecam :)

20 Listopada, 2015

Kasia

Po trzech miesiącach w żłobku Sezamkowo mogę go szczerze polecić. Pani Agnieszka jest przemiła, wyrozumiała i wymyśla codziennie fantastyczne zajęcia dla maluchów, odważne, kreatywne, brudzące rączki :) Widzę jak co dzień dziecko "przynosi" nowe umiejętności do domu. Mogę także podglądać życie żłobka na zdjęciach, które są często przesyłane rodzicom. Najlepszą jednak recenzję wystawia syn, kiedy rano sam biegnie do cioci Agnieszki na ręce.

08 Listopada, 2015

Beata

Świetny żłobek! Córcia nigdy nie rozwijała się tak szybko. Wreszcie przestała się obawiać innych dzieci. Codziennie odbieram ją wesołą i uśmiechniętą a nie ma nic przyjemniejszego dla matki, niż roześmiana buzia własnej pociechy :) Ciocie przesympatyczne, zawsze chętnie opowiadają i doradzają w razie jakichkolwiek pytań, za co wieelki plus :) Wyraźnie widać, że Ciociom autentycznie zależy na właściwym rozwoju dziecka. Warto wspomnieć o bardzo aktywnym profilu żłobka na Facebooku, na którym regularnie pojawiają się relacje z życia żłobka i aktywności Naszych Pociech. Widać jakie to kolorowe miejsce, pełne życia :) Bardzo gorąco polecam!

04 Listopada, 2015

Bardzo polecam nowo otwarty żłobek na Marysinie Wawerskim.Lokalizacja super, bo w pobliżu pętli 520 i 401:) Atmosfera bardzo domowa i przyjazna.

Aga

Bardzo polecam nowo otwarty żłobek na Marysinie Wawerskim.
Lokalizacja super, bo w pobliżu pętli 520 i 401:) Atmosfera bardzo domowa i przyjazna. Grupy tylko do 15 osób. Moja córa jest zachwycona:)
Bardzo polecam, jako mama.

15 Października, 2015

Aldona

Pod opieką Agnieszki Twoje dziecko z pewnością będzie bezpieczne i najlepiej zaopiekowane. Koniecznie sprawdź to miejsce. Ręczę nie zawiedziesz się.

28 Września, 2015

Karolina

Panie ze żłobka mają wspaniałe podejście do dzieci oraz całą masę pomysłów na rozwijające zabawy. Miejsce przyjazne dzieciom, bardzo kolorowe i bezpieczne. Gorąco polecam, mama.

5.0 5.0 11 11 Z całego serca polecam, pełne ciepła ciocie dbające zarówno o komfort dzieci jak i rodziców (dziękuje za te wszystkie smsy i mmsy zarówno podczas adaptacji jak i w czasie "
Strona: