4. Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO

Kiedy: 2014/10/18 - 2014/10/19, gdzie: Szczecin, Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich, ul. Struga 6

Młodzi i przyszli rodzice – te targi są właśnie dla was!

18-19 października w hali MTS odbędą się jedyne w północno-zachodniej Polsce targi dedykowane branży dziecięcej – 4. Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO. Bezpłatne warsztaty, zabawy dla dzieci, konsultacje z ekspertami oraz gama produktów i usług dla rodzin, to tylko niektóre atrakcje tegorocznych targów.

Targi MAMY DZIECKO co roku gromadzą rodziny z dziećmi oraz wystawców prezentujących produkty i usługi niezbędne na etapie planowania rodzicielstwa, pielęgnacji, wychowania i rozwoju małych dzieci. W ofercie targów są m.in. zabawki, żywność dla niemowląt, wyposażenie do pokoi dziecięcych, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie. Targi to jednak nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą rynku, ale także do spędzenia miłego i efektywnego czasu z całą rodziną.

Dla odwiedzających będą bezpłatne warsztaty z zakresu psychologii i wychowania. Tegoroczne tematy to m.in.: Czytanie globalne po polsku, Zostań Mistrzem dla swojego dziecka, „Patchworkowe” rodziny. Targi dadzą również możliwość konsultacji z ekspertami z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i wychowania. Ponadto w programie tego dwudniowego wydarzenia jest spotkanie ze Szczecinianką Roku 2013 – Marią Trojanowicz-Kasprzak.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Będzie duży bezpłatny plac zabaw, festiwal „Mały Wielki Talent”, w którym zaśpiewają przedszkolaki, spektakl „Niezwykłe przygody Koziołka Matołka”. Przewidziane jest też czytanie książek, animacje dla dzieci, program artystyczny na scenie i konkursy z nagrodami oraz – w ramach promocji zdrowego odżywiania – jabłko dla każdego dziecka. Dla całych rodzin będzie zaś targowe studio fotograficzne.

Dzięki takiej formule targi MAMY DZIECKO są miejscem przyjaznym dla całej rodziny, miejscem wspólnych spotkań, rozmów, zabawy i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji: www.mts.pl

4. Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO

18-19 października 2014 r.

Godziny otwarcia targów: 18 października: 10:00-18:00, 19 października: 10:00-17:00

Szczecin, Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich, ul. Struga 6

Organizator: Międzynarodowe Targi Szczecińskie

Bilety w cenach: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy, dzieci do lat 7 wstęp wolny, parking bezpłatny